DSH00-3-60B
Késes szakaszoló kapcsoló 3P 160A NH00 alsó sarus kábelcsatlakozó
Artikelnummer:
DSH00-3-60B
Névleges feszültség: 690V
Védettség: IP00
Névleges áramerősség: 160A
Biztosító betét mérete: NH00
Szakaszoló biztosíték vízszintes 00-160A, gyűjtősínre
Sínközép távolsága: 60mm
Sín keresztmetszet: 20-30 x 5-10
Csatlakozási mód fő áramkör: csavaros 1xM8/2xM5
Mérete: 210 x 110 x 125 mm
Max 95 mm2 vezeték
Pólusszám: 3
Szállítási idő:
1-2 munkanap
db
Auf der Suche nach Rabatten?
Bundle-Angebote
Ähnliche Produkte