EZ9F57240
ÚJDONSÁG
23
Schneider Easy9 Pro kismegszakító 2P C 40A 6kA
Artikelnummer:
EZ9F57240
Műszaki adatok:
Kioldási karakterisztika: C
Pólusszám (összesen): 2
Biztosított pólusok száma: 2
Névleges áram: 40 A
Névleges feszültség: 240 V
Névleges szigetelőfeszültség: 500 V
Névleges löketfeszültség-állóság: 4 kV
Zárlati szilárdság Icn EN 60898 szerint 240 V-nál: 6 kA
Feszültség fajtája: AC
Frekvencia: 50-60 Hz
Energiabehatárolási osztály: 3
Túlfeszültség-kategória: 3
Modulszélesség: 2
Szín: szürke
Magasság: 85 mm
Szélesség: 36mm
Mélység: 77 mm
Környezeti levegő hőmérséklet üzem közben: -30-70 °C
Csatlakoztatható vezeték-keresztmetszet (többerű): 1-16 mm²
Csatlakoztatható vezeték-keresztmetszet (tömör): 1-25 mm²
Szállítási idő:
2-5 munkanap
23
Startdatum: 24.02.2026   Solange der Vorrat reicht
db
Auf der Suche nach Rabatten?
Bundle-Angebote
Ähnliche Produkte