LFEK12NW
Kerek fali LED lámpatest, LFEK széria 12W
Artikelnummer:
LFEK12NW
Leddel szerelt mennyezeti lámpatest.
Fogyasztás: 12 W
Energiaosztály:A
LED: 32db SMD5028
Fényáram: 840 lm
Méret: 230 x 45 mm
Névleges feszültség: 230V AC
Színhőmérséklet: 4000 K
Védettség: IP54
Búra: Opál
A termék beépített, nem cserélhető led fényforrást tartalmaz.
Védelem:
IP20
Szállítási idő:
1-3 munkanap
db
Auf der Suche nach Rabatten?
Bundle-Angebote
Ähnliche Produkte