TSKA10JD
Védővezető ipari sorozatkapocs, csavaros, sínre, zöld/sárga 0,5-10mm2, 76A
Artikelnummer:
TSKA10JD
Műszaki adatok: 0,5-10mm2, 76A
Csatlakoztatható vezeték-keresztmetszet (finomszálas) érvéghüvellyel: 0,5 - 10 mm²
Csatlakoztatható vezeték-keresztmetszet (tömör): 0,5 - 16 mm²
1. csatlakozási mód típusa: csavaros
2. csatlakozási mód típusa: csavaros
Kapocshelyek száma: 2
Szerelési mód: DIN (kalap)sín 35 mm
Üzemi hőmérséklet: - 30 - 90 °C
Szigetelőanyag éghetőségi oszt. (UL 94): V0
Szélesség: 10,5 mm
Magasság: 45,5 mm
Mélység: 43 mm
Lezárólemez szükséges: Nem
Szín: zöld-sárga
GLS-el leszállítjuk:
Auf Lager 3 db
db
Auf der Suche nach Rabatten?
Bestandshöhen
Főraktár
3 db
Bundle-Angebote
Ähnliche Produkte