TSKA50JD
Védővezető ipari sorozatkapocs, csavaros, sínre, zöld/sárga 16-50mm2, 150A
Artikelnummer:
TSKA50JD
Műszaki adatok: 16-50mm2, 150A
Csatlakoztatható vezeték-keresztmetszet (finomszálas) érvéghüvellyel: 25 - 50 mm²
Csatlakoztatható vezeték-keresztmetszet (tömör): 16 - 50 mm²
1. csatlakozási mód típusa: csavaros
2. csatlakozási mód típusa: csavaros
Kapocshelyek száma: 2
Szerelési mód: DIN (kalap)sín 35 mm
Üzemi hőmérséklet: - 30 - 90 °C
Szigetelőanyag éghetőségi oszt. (UL 94): V0
Szélesség: 20,5 mm
Magasság: 77 mm
Mélység: 71 mm
Lezárólemez szükséges: Nem
Szín: zöld-sárga
Szállítási idő:
1-3 munkanap
db
Auf der Suche nach Rabatten?
Bundle-Angebote
Ähnliche Produkte