95SHINE36LED
20
LED csillagos kerek lámpatest 36W 4000K
Numar articol:
95SHINE36LED
Leddel szerelt mennyezeti lámpatest, csillogó csillagszerű mintákkal.
Fogyasztás: 36 W
Energiaosztály:A+
LED: SMD 5730
Fényáram: 2340 lm
Méret: 480 x 115 mm
Névleges feszültség: 240V AC
Sugárzási szög: 180°
Színhőmérséklet: 4000K
Várható élettartam: 30 000h
Védettség: IP40
Anyaga: fém
Búra: Opál
A termék beépített, nem cserélhető led fényforrást tartalmaz.
Védelem:
IP20
Szállítási idő:
3-7 munkanap
20
Data de inceput: 07.04.2026   Gata: 31.05.2026
Timp ramas din oferta
ziua
ceas
procent
mp
db
Cauti reduceri?
Oferte pachet
Produse similare