95SHINE36LED
20
LED csillagos kerek lámpatest 36W 4000K
Číslo položky:
95SHINE36LED
Leddel szerelt mennyezeti lámpatest, csillogó csillagszerű mintákkal.
Fogyasztás: 36 W
Energiaosztály:A+
LED: SMD 5730
Fényáram: 2340 lm
Méret: 480 x 115 mm
Névleges feszültség: 240V AC
Sugárzási szög: 180°
Színhőmérséklet: 4000K
Várható élettartam: 30 000h
Védettség: IP40
Anyaga: fém
Búra: Opál
A termék beépített, nem cserélhető led fényforrást tartalmaz.
Védelem:
IP20
Szállítási idő:
3-7 munkanap
20
Dátum začiatku: 07.04.2026   Hotovo: 31.05.2026
Zostávajúci čas ponuky
day
hodinky
percenta
min/s
db
Hľadáte zľavy?
Balíčkové ponuky
Podobné produkty