TSKA35JD
Védővezető ipari sorozatkapocs, csavaros, sínre, zöld/sárga 6-35mm2, 150A
Cikkszám:
TSKA35JD
Műszaki adatok: 6-35mm2, 150A
Csatlakoztatható vezeték-keresztmetszet (finomszálas) érvéghüvellyel: 0,75 - 35 mm²
Csatlakoztatható vezeték-keresztmetszet (tömör): 0,75 - 50 mm²
1. csatlakozási mód típusa: csavaros
2. csatlakozási mód típusa: csavaros
Kapocshelyek száma: 2
Szerelési mód: DIN (kalap)sín 35 mm
Üzemi hőmérséklet: - 30 - 90 °C
Szigetelőanyag éghetőségi oszt. (UL 94): V0
Szélesség: 16 mm
Magasság: 51 mm
Mélység: 55 mm
Lezárólemez szükséges: Nem
Szín: zöld-sárga
Szállítási idő:
1-3 munkanap
db
Kedvezményeket keres?
Csomagajánlatok
Hasonló termékek